м. Київ, вул. Антоновича, 172 А
info@alfa-seeds.com
Укр

Технології виробництва

Компанія ALFA Seeds розташовує ділянки гібридизації на полях господарств з багаторічним досвідом вирощування насіння, які мають високу культуру землеробства та досягли вагомих здобутків у виробництві.

Розміщення проводиться у відповідності до вимог державних актів з ведення насінництва, контролюється інспекторами держслужб, спеціалістами компаній-оригінаторів та провідними спеціалістами нашої компанії.

Технологія вирощування погоджується із селекціонерами компаній-оригінаторів та закріплюється протоколом вирощування. На ключових етапах проведення робіт обов’язково присутні спеціалісти нашої компанії та представники компаній-оригінаторів. Апробацію насінницьких посівів здійснюють інспектори Державного центру сертифікації та експертизи сільськогосподарської продукції.

Доробка насіння проводиться на насіннєвих заводах, які мають сучасне обладнання і можуть забезпечити якісну підготовку посівного матеріалу з дотриманням передових технологій.

Насіння проходить обов’язкову перевірку в лабораторіях на відповідність посівних якостей, про що отримується сертифікат.