м. Київ, вул. Антоновича, 172 А
info@alfa-seeds.com
Укр

Вибір гібридів залежно від кліматичних умов: в компанії ALFA Seeds відбувся навчальний семінар

Вибір гібридів залежно від кліматичних умов: в компанії ALFA Seeds відбувся навчальний семінар
20.09.2018

Постійне навчання, обмін новими знаннями та досвідом – запорука високого професіоналізму регіональних представників компанії ALFA Seeds. 20 вересня у Полтаві відбувся навчально-науковий семінар, під час якого фахівці компанії розглянули переваги гібридів ALFA Seeds в умовах нестабільних кліматичних умов.

Семінар було присвячено гібридам соняшнику та кукурудзи. Особливо детально були вивчені переваги таких гібридів:

·         соняшник: Альзан, Анцилла, Арлет, Вінченцо, Мішель, Тео;

·         кукурудза: Фруктіс.

 

Програма навчально-наукового семінару складалася з трьох тематичних блоків:

1.      Зміна клімату в Україні: причини та основні тенденції.

2.      Підбір насіннєвого матеріалу відповідно до кліматичних зон України.

3.      Актуальні питання щодо хвороб соняшнику. Збільшення загрози ураження вовчком соняшниковим.

 

«Вирощування посівів найбільш рентабельної культури – соняшнику – стає проблемним. В орному шарі ґрунту в результаті ігнорування вимог агрономії накопичені дуже великі запаси насіння рослин паразитів – вовчка», – зазначає Олександр Іващенко, головний науковий співробітник, доктор с.-г. наук, професор, академік НААН. З його експертним висновком за результатами вибіркового обстеження посівів соняшнику у господарствах Дніпровської та Кропивницької областей можете ознайомитися за посиланням: ****** .

 

За словами фахівців ALFA Seeds, проведення таких навчальних заходів є дуже важливим. Адже щороку українські господарства стикаються з новими викликами при вирощуванні сільськогосподарських культур. Допомогти виробнику підвищити врожайність соняшнику та кукурудзи і покращити якість зібраного врожаю – головна мета компанії ALFA Seeds.

                      

«Розглядаючи та обговорюючи актуальні проблеми, ми отримуємо важливу інформацію щодо потреб агровиробників, яка допомогає нам вдосконалюватися з кожним роком для того, щоб кожен покупець був задоволений врожаєм», - наголошує Андрій Свірскіс, директор компанії ALFA Seeds.