м. Київ, вул. Антоновича, 172 А
info@alfa-seeds.com
Укр

Компанія ALFA Seeds взяла участь у п’яти найбільших агровиставках України

Компанія ALFA Seeds взяла участь у п’яти найбільших агровиставках України
25.09.2018

У 2018 році компанія ALFA Seeds брала активну участь у галузевих виставках. Стенд ALFA Seeds відвідали тисячі гостей наймасштабніших в Україні аграрних виставок – у Києві (ProStorExpo, InterAgro), Кропивницькому (AGROExpo), Харкові (AgroPort) та у Львові (EuroAgro).

Виставки – це можливість ознайомити велику кількість українських аграріїв з продукцією ALFA Seeds, зустрітися із партнерами та клієнтами, провести ефективні переговори, покласти початок співпраці з новими господарствами та компаніями-дистриб’юторами.

Міжнародна агропромислова виставка ProStorExpo відбувалася в Києві з 25 по 27 вересня. У заході взяли участь представники ALFA Seeds у західному, північному та південному регіонах України.

Міжнародна виставка AGROExpo, що відбувалася у Кропивницькому 3 25 по 28 вересня, стала майданчиком для представників ALFA Seeds у центральному, східному та північно-східному регіонах України.

У міжнародній виставці AgroPort Схід, яка на період з 11 по 13 жовтня зібрала аграріїв у Харкові, взяли участь регіональні представники ALFA Seeds у північно-східному та північному регіонах.

Київська виставка InterAgro, що тривала з 30 жовтня по 1 листопада, ознайомила із гібридами ALFA Seeds агровиробників та дистриб’юторів центрального і північного регіонів.

Міжнародна виставка EuroAgro відбулася у Львові 22-24 листопада. Для компанії ALFA Seeds це була чудова можливість представити свої гібриди соняшнику та кукурудзи великій кількості аграріїв Західної України.