м. Київ, вул. Антоновича, 172 А
info@alfa-seeds.com
Укр

День поля на Волині 13.09.18 року

13.09.2018

13 вересня 2018 року у Волинській області ТОВ « Альфа Насіння» провело презентацію гібридів соняшника та кукурудзи власного виробництва, що були висіяні для екологічного сортовипробування на демонстраційному полігоні Волинської державної сільськогосподарської дослідної станції.

Соняшник для Західного регіону України – культура відносно нова,тому представлені гібриди, а також елементи технології їх вирощування були новими та цікавими учасникам «Дня поля», в якому взяли участь провідні аграрні підприємства Волині, а також фірми – дистриб’ютори Західного регіону України.

Облікова урожайність гібридів соняшника склала від 30 до 42 ц/га, а кукурудзи – 120 – 160ц/га в сухій масі. Незалежним експертом – фітопатологом, Корнелюком Григорієм Яковичем, було проведено детальний аналіз стану розвитку хвороб по кожному гібриду кукурудзи та соняшника, адже їх ніхто не обробляв фунгіцидами. Результати природної стійкості представлених гібридів до хвороб, як і їх врожайність, приємно здивували навіть досвідчених науковців.